Се степаа на изборот за најдобар задник!

7 ноември, 20180
bbb

На учесничка на натпреварот за најдобар бразилски задник не и се допадна одлуката на жирито, па отиде сама по лентата!

Тревога на „престижниот“ избор за најдобар задник на Бразил Miss Bum Bum.

Со години го следиме овој избор и со години гледаме „чија“ е победата, но за сите овие години не сме виделе ваква сцена:

Титулата за најдобар задник и припадна на Елен Сантана, што не и се допадна на Алина Ува, која минута по објавувањето на победата и се приближи на Елен, и ја извади лентата и ја стави на себе!

Причината поради која таа како фурија дојде на сцената е големата љубомора, но и фактот дека „само нејзиниот задник е висински“.„Овие останатите се силиконски“, рече таа, но залудно …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber