Burberry божиќна кампања: Главни ѕвезди на модниот филм Наоми Кембел и нејзината мајка

28 ноември, 20180
наоми

По фотографиите Burberry објави и видео за новата празнична кампања.

Главните ѕвезди на краткиот моден филм се манекенката Наоми Кембел со нејзината мајка Валери, музичката ѕвезда Миа и актерите Кристин Скот Томас и Мет Смит кои изведуваат божиќни ритуали. Се разбира, акцентот беше ставен врз облеката дизајнирана од Рикардо Тиси.

https://www.instagram.com/p/BqXiq2pnzNn/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BqHzlwMgT3w/?utm_source=ig_embed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber