Chanel i Penelope Cruz: „Cruise “ колекција за луксузни патувања

12 ноември, 20180
peelope

Модната куќа Chanel ја претстави кампањата за cruise колекција чие заштитно лице е шпанската актерка Penelope Cruz.

Познатата ѕвезда ја фотографираше креативниот директор на брендот, Карл Лагерфелд, а таа беше облечена во морнарски стил. Таа носеше беретки, сакоа со дворедно копчање, блузи на пруги и откриени раменици.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber