Есенските бои на Karrueche Tran: Американската актерка ја лансираше новата beauty колекција

12 ноември, 20180
мода

Американската актерка и модел “Каручи Тран” во соработка со брендот ColorPop ja ласираше новата колекција за шминки наречена Brown Sugar. Таа содржи кармини, сјаеви за усни, сенки за очи во прав и гелови, и сето ова во златни нијанси.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber