Деми Мур призна дека е во врска со србинката Маша!

9 ноември, 20180
деми 0

Како што пишува американскиот таблоид “Радар Онлајн”, 56-годишната актерка Деми Мур е во врска со српската стилистка Маша Манџук, која има 43 години. Тие две, наводно, се заедно две години.

– Кога се сами, тие две се премногу интимни. Се држат за раце, а Деми е како втора мајка на ќерката на Маша, наведува извор близок до американската актерка.

Двете се редовна цел на американските фотографи, кои исто така забележаа дека Деми вградила детско седиште во нејзиниот автомобил за двегодишна ќерка на Маша.

Од друга страна, Маша на Facebook вели дека е во отворена врска и редовно зборува за Деми на социјалните мрежи. Така, на фотографијата со ќерка и со круна и Деми, таа напиша: „Среќен роденден на мојата кралица од нејзината мала принцеза“.

Пред повеќе од една година, Деми беше во Белград, а ја забележаа и препознаа во градско кафуле, како што многумина тврдат, во друштво на една прекрасна девојка од српско потекло, со која јавно разменуваше нежности.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber