Џаситин и Хејли се пресреќни поради новиот член во семејството: Запознајте го Оскар Бибер

24 декември, 20180
гс

Познатиот пар воодушевен од новиот член веднаш се пофали на Instagram.

Ако сте едни од оние личности кои се надеваат дека под елката ќе отворат подарок  и од него ќе излезе преслатко кученце, во тој случај ќе бидете љубоморни на Џустин Бибер и Хејли Болдвин.

Популарниот пар реши дека оваа година пред празниците да го прошири своето семејство со уште еден член. Станува збор за слаткото кученце по име Оскар.

View this post on Instagram

Meet our dogson his name is #Oscar

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Џастин и Хејли веднаш се пофалија на Instagram со нивниот нов  плишан член на семејство и буквално го разнежнија интернетот.

https://www.instagram.com/p/BqiEuOvBJ6u/?utm_source=ig_embed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber