Сандра Булок како порцеланска кукла – без ниту една брчка на лицето

24 декември, 20180
сандра

Иако е голем противник на пластичните операции, овие фотографии не го потврдуваат истото!

Една од најомилените холивудски актерки Сандра Булок се појави на премиерата на филмот „Bird Box“во Њујорк.

Сандра блескаше во црвениот роматичен фустан, но многумина забележаа дека нејзиното лице изгледа неприродно затегнато, бидејќи немаше ниту една брчка.

Булок вели дека е експлицитен противник на естетските процедури и дека нејзиниот изглед е резултат на мајка природа. Сепак, многумина не ѝ веруваат и тврдат дека е опседната со филери.

Сепак, се чини дека Сандра во моментот е во подобра форма од кога и да е, и покрај „новото лице“, актерката има нова фризура што одлично ѝ одговара. И ќе се согласите, во никој случај не изгледа како да има 54 години!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber