Ѕвездата на зимскиот стајлинг: 5 фантастични комбинации со мини сукњи

5 декември, 20180
Capture

Сигурно имате барем една тексас сукња во гардероберот и затоа погледнете како да ја искористите на најмодерен начин.

Мини сукњите се секогаш популарни и веруваме дека ќе ги носиме уште долго, долго време поради нивната практичност. Затоа ви претставуваме 5 зимски предлози, како тексас сукњата да ја носите во сите пригоди (и да не смрзнете).

Мини сукња + чизми до колена

View this post on Instagram

Feeling French in Brooklyn 👩🏻‍🎨

A post shared by Hanna Stefansson (@hannastefansson) on

Мини сукња + џемпер со смела боја

Мини сукња + класичен капут

Лелеава мини сукња + чизми до над колена

Мини сукња со animal print + карирано сако

View this post on Instagram

Tough day at the office 🐶

A post shared by 𝕷𝖔𝖙𝖙𝖘 🦋 (@asos_lotte) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber