Е ОВА Е ГУЖВА: Еве како изгледа шпиц на автопат со 50 траки!

30 март, 20180
Е ОВА Е ГУЖВА: Еве како изгледа шпиц на автопат со 50 траки!

Кинезите не се само најбројна нација, туку се на врвот и по бројот на автомобили.

Зголемениот стандард им овозможил на многумина да купат сопствени автомобили, во таа мера што инфраструктурата не е во можност да ги следи.

И тогаш се добива ова:

This is a 50-lane highway….

Gepostet von RT Play am Freitag, 3. Februar 2017

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris