Хилари Даф се пофали со новата боја на коса која фризерите ја препорачуваат како најубав избор за оваа зима

4 декември, 20180
hilary

Познатата актерка одлучи да се збогува со популарната балајаж боја и да проба нова русокоса нијанса која и стои фантастично.

Со години наназад, имавме можност да ја гледаме Хилари Даф со балајаж нијанса што навистина одлично и стоеше. Сепак, актерката реши дека не сака да има благ премин од кафеава до руса коса, туку храбро се одлучи дека е време за големи промени.

Слатката Хилари одлучи да влезе во групата на вистински русокоси и да ја офарба косата во платинесто руса боја. Дека ова не беше наједноставната промена, потврди со фотографијата од Instagram со опис. – „Беше долг ден, но мисијата е реализирана“.

Исто така можеме да забележиме дека актерката значително ја скратила должината на нејзината коса, а причината за ова веројатно е полесното одржување и поздравата коса.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber