На модната писта таа е најубавата жена, а без грам шминка е друга личност: Тејлор Хил го покажа своето вистинско лице

4 декември, 20180
tejlor

Неверојата трасформација, но и потврда дека шминката може сé!

Моделите на Victoria Secret важат за најубавите жени во светот, па сигурно се прашувате како изгледаат без шминка? Иако можеби е тешко да замислите како изгледаат надвор од пистата, сепак овие девојки, кога ќе се изгаснат светлата се обични жени со сите добри работи, но исто така и маани.

Ова само што го докажа манекенката Тејлор Хил.

View this post on Instagram

💙💙💙

A post shared by Taylor Hill (@taylor_hill) on

Всушност, убавата манекенка на нејзиниот Instagram профил објави фотографија без грам шминка на лицето на која се гледаат несовршености на кожата на лицето, а и косата и е малку неуредна.

View this post on Instagram

Buenos Dias 🌞

A post shared by Taylor Hill (@taylor_hill) on

Додека на некои им се допадна природниот изглед, други коментираа дека е непрепознатлива.

Како ви се допаѓа Тејлор без шминка?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber