Идеи кои им даваат празничен изглед на вашите нокти

21 ноември, 20180
nails 1

Црна боја и глитер – идеална комбинација.

Приближувањето на претстојната празнична сезона на деловни и семејни дружби и забави наскоро ќе се слее во сите сфери од нашиот живот, така што нема причина ноктите да останат имуни на тоа.

Ви претставуваме неколку идеи како во овој зимски период, празничната атмосфера да ја пренесете и на ноктите.

View this post on Instagram

#VPAym #vanityprojectsnyc #vpofficialig

A post shared by Vanity Projects (@vanityprojects) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber