Има нов фраер?

26 декември, 20180
joly

Најверојатно не, но на американските медиуми малку им треба…

Оскровацот и музичар Џеред Лето приватниот живот го држи  далеку од очите на јавноста – ова се докажа кога медиумите случајно откриле дека е во врска со 20-години помлада манекенка …Сега, кога можеше да сокрие дека патува преку половина свет за да присуствува на некоја од нејзините ревии, зошто не би можел да сокрие и дека се разделиле, а потоа се сплеткал со колешката од Оскарите?

На пример … Анџелина Џоли!

Американските медиуми пишуваат дека Џаред и Анџелина се во врска веќе некое време, и дека Џоли наскоро ќе игра во неговиот нов филм.

До следното момче!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber