Дали ја остави поради друга девојка?

26 декември, 20180
a

Актерката Kristen Stewart и манекенката Stella Maxwell раскинаа.

 Ѕвездата од „ Twilight “, Кристин Стјуарт, го напушти ангелот на Victoria Secret, Стела Максвел “, бидејќи била неподнослива.

Врската на двете убавици траеше речиси две години, но се разделија бидејќи Stella сакала да биде во центарот на вниманието и да се експонира, што не и одговараше на актерката.

Само неколку дена по разделбата, Кристин беше фотографирана со стилистката од Лос Анџелес, Sara Dinkin.

View this post on Instagram

She’s wrapped 💖 Happy thanksgiving x

A post shared by Stella! (@stellamaxwell) on

View this post on Instagram

⚡️Repost @patmcgrathreal⚡️

A post shared by Stella! (@stellamaxwell) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber