Кајли Џенер одлучи да ги покаже своите атрибути за новиот календар!

29 ноември, 20180
кајли 123

Секој нејзин потег го следат милиони луѓе преку социјалните мрежи.

ТВ ѕвездата и основач на make up колекцијата Кајли Џенер ни  претстави дел од нејзиниот нов календар во неколку објави на Instagram.

Првата фотографија е онаа што ќе биде на насловната страница на календарот, а Кајли е облечена во златен фустан кој чини само триесет и шест долари.

Сепак, милијардерката својот изглед го надополни со круна од шест илјади долари, оставајќи ги обожавателите без збор.

Но, потоа, следат фотографии во „зебра“ костум, кои се многу провокативни, а во описот додаде дека за време на нејзиното растење целата нејзина соба била со мотиви на зебра.

„Тоа ми здосади. Одбивав се што беше поврзано со зебра се до овој момент. “ открива Кајли

Многумина коментираа дека одлично изгледа, иако таа само што стана мајка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber