Познатата актерка уште еднаш не воодушеви со изборот на фустан

29 ноември, 20180
сандра 0

Сандра Булок не е некојa којa ризикува кога станува збор за изборот на фустан за црвениот тепих, но класичната елеганција одлично и стои, а особено не импресионираше нејзиниот најнов фустан во боја на фстак.

За берлинската премиера на филмот Bird Box, Сандра одбра интересен фустан со фстак боја и светкави детали, а за дизајнот на фустанот е заслужна Алберта Ферети. Нежната фатена брановидна коса и висечките обетки совршено ја заокружија оваа елегантна модна комбинација.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber