Каква жена! Хајди Клум во топлес им покажа и на многу помладите девојки – Фотографиите ќе ве остават без здив

26 ноември, 20180
hajdi2

Популарната убавицa e сликана топлес во петтата деценија, а интернетот е преплавен од коментари. Неспорно е дека на 45-годишна возраст, Хајди Клум изгледа совршено, а нејзината линија е перфектна.

Всушност, Хајди се сликаше во базенот, а градите ги покри со раката. Таа еднаш јавно изјави дека голотијата не и претставува никаков проблем, дури и најпријатно се чувствува кога е целосно гола.

Хајди Клум направи топлес фотографија за странско списание и рече: „Јас отсекогаш се чувствувам многу добро и слободно во моето тело. Во повеќето случаи носам костим за капење, кој многу малку прекрива, а ако нема никој  во близина, го носам само долниот дел “, призна Клум.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber