Најголемата грешка во кариерата: Дали е ова најгрдиот фустан на Џенифер Лопез?

14 декември, 20180
ј ло 0

И додека Џенифер Лопез гордо го носеше, критиките на модните експерти доаѓаат од сите страни.

Не е тајна дека Џеј Ло во безброј ситуации беше инспирација и омилена во Холивуд. Меѓутоа и најголемите ѕвезди понекогаш прават грешки кога е во прашање тоалетата за црвениот тепих  и ние навистина им простувеме.

Сите добро се сеќаваме на далечната 2000. година, на доделувањето на Греми наградите и Џенифер во фустанот со кој го украде целото внимание таа вечер. Да, да станува збор за зелениот фустан со длабоко деколте кој и стоеше толку совршено за кој што сеуште се зборува.

Се чини дека Џенифер на премиерата на нејзиниот нов филм „Second Act“се обиде повторно да остави нов печат во модната историја .Во раскошен, слоевит розев фустан, од дизајнерката Giambattista Valli, пејачката изгледаше како филувана торта и сè ќе беше во ред доколку одеше на маскенбал, а не на црвениот тепих.

https://www.instagram.com/p/BrUvwWvAPJB/?utm_source=ig_embed

Единствениот добар избор беше косата, собрана во лабава пунџа и навистина сме среќни што не одбра раскошни локни.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber