Кога татко ти е бог на водата: Џејсон Момоа и Лиса Бонет на црвениот тепих со нивните прекрасни деца

14 декември, 20180
csd

Премиерата на сјајниот авантуристички филм „Aquamen“, кој го толкува фантастичниот Џејсон Момоа, кој и во реалниот живот е многу сличен со идејата како што многумина го замислуваат Посејдон, на црвениот тепих ги донесе големите актери од ова остварување, како и прекрасните деца на моќниот татко Aqamen.

Покрај неговата сопруга, Лиза Бонет, Џејсон се појави со неодоливото мало девојче, Лола Лоана Момоа, и момчето на Ник Волф. Преслатки и насмеани, горди на својот голем и моќен татко, позираа пред фотографите и уживаа во медиумското внимание како да се веќе големи.

На премиерата се појавија и Никол Кидман, Долф Лундгрен, Амбер Херд…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber