Не изгледа како порано: Ева Лонгорија е таргет на остри критики поради модната грешка

15 ноември, 20180
eva 0

Убавата актерка беше тема на вечерта поради својот моден избор.

Холивудската актерка Ева Лонгорија (43) беше почесен гостин на гала вечерта на Американската унија за граѓанска слобода, каде нејзиниот стил привлече големо внимание.

Актерката која пред пет месеци на свет го донесе синот Сантијаго доби награда за нејзиниот активистички ангажман во разни граѓански иницијативи, а за таа пригода таа беше облечена во многу тесен фустан со боја на кожа.

Многумина коментираа дека стајлинго не и одговара на нејзината фигура после породувањето.

Овој модел и бојата на фустанот дополнително ја проширија актерката, а претераното деколте делуваше малку нападно и невкусно.

Фановите останаа во шок, бидејќи таа важи за една од јавните личности со најдобар стил, па затоа не им е јасно зошто се одлучила за оваа комбинација.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber