Дали знаете чија ќерка е ова?

15 ноември, 20180
ирис

Убавицата позираше со својот татко на црвениот тепих пред премиерата на филмот „Fantastic Beasts“ : „The Crimes of Grindelwald“.

Ирис Лоу му се придружи на својот татко Џуд Лоу на црвениот тепих, по повод премиерата на филмот во кој актерот ja има една од главните улоги.

Младата Ирис (18) се занимава со моделство, но не е исклучена можноста дека може да тргне по стапките на својот татко и да се обиде како актерка.

Џуд покрај Ирис со Сејди Форст, исто така ги има и синовите Раферти и Руди, со манекенката Саманта Бурк, ќерката Софија, додека со пејачката, која е малку постара од неговата ќерка Ирис, ја доби малата Ада.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber