Нема поголема и поофицијална потврда од ова!

20 ноември, 20180
biber

Хајли Болдвин, со само еден гест на Инстаграм, ги воодушеви своите и фановите на Џастин Бибер.

Во ред, знаеме дека се венчаа, иако за тоа имаше одамна шпекулации во медиумите, но формална потврда за тоа немаше се додека вчера, Хајли Болдвин не го промени своето име во Хајли Бибер на Instagram! И сето тоа ги фрли во транс сите нејзини обожаватели и љубители на Џастин. Така, се потврди приказната на пријателите на Хајли, кои од почетокот на оваа врска, тврдеа дека Хајли е посветена на бракот и е многу традиционална во тој поглед. Доказ за тоа е и превземањето на презимето од брачниот другар, кој, ќе признаеме, е многу ретка појава во светот на шоу бизнисот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber