Никогаш не била срамежлива…

19 ноември, 20180
amber-3

Актерката на промоцијата на филмот „Aquaman“ се појави во интересно издание.

Amber Herd добро се потруди сите очи да бидат упатени кон неа за време на промоцијата на филмот „Aquaman“, кој во декември ќе пристигне во кино салите. Во краток црн фустан со огромно деколте, убавата актерка самоуверено позираше пред фоторепортерите во Пекинг.

Herd во филмот ја игра улогата на Mera, кралица на морето и сопруга на Arthur Curry, односно Аквамен чија што улога ја толкува  Jason Momoa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber