Ново момче!

27 ноември, 20180
рита

Пејачката е во врска со помладата ријалити ѕвезда.

Пејачката Рита Ора (28) е фотографирана во друштво на помладиот модел Ејала Букер (23), ѕвездата на реалното шоу „Love island“.

Букер присуствуваше на настапот на Рита Ора во друштво на пријателките на пејачката, по што сите отидоа на забавата каде што „моделот и пејачка се зближија“.

„Ги запозна заедничката пријателка. Тие се зближија во саботата во Лондон, после настапот на Рита – заедно прегрнати  си заминаа од забавата “, изјави неименуван извор, пренесуваат британските медиуми.

Рита веќе ја знаете …

View this post on Instagram

Idk about u jetlag //

A post shared by E Y A L B O O K E R (@eyalbooker) on

View this post on Instagram

I could really get used to this life 🤙

A post shared by E Y A L B O O K E R (@eyalbooker) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber