Која ти е оваа русокоса?

27 ноември, 20180
00

Холивудскиот срцекршач е фотографиран во друштво на непозната девојка.

Поранешниот сопруг на една од најубавите манекенки на планетата Миранда Кер и момче на најбогатата пејачка на планетата Кејти Пери, актерот Орландо Блум, пристигна во Калифорнија, каде што ќе присуствува на хуманитарен настан. Станува збор за собирање на пари за луѓето кои ги загубија своите домови во страшните пожари што ја погодија Калифорнија, но на папараците на аеродромот во Лос Анџелес не им беше важно за хуманата страна на Орландо Блум. Тие беа заинтересирани за тоа која е русокосата што се крие позади него? Можеби му е пријателка? А можеби тој повторно раскинал со Кејти Пери?

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber