Прекрасната актерка заблеска во струкирано одело

27 ноември, 20180
000

Прекрасната израелска актерка Гал Гадот ја обожававме во улогата на „Wonder Woman“, а моментално го промовира новиот филм наречен „Ralph Breaks The Internet“ и воедно не воодушеви со својот моден избор.

За Лондонската премиерата, наместо вечерен фустан, таа одбра елегантно, бордо, струкирано одело, за чиј дизајн е заслужна француската модната куќа Mugler. Интересните детали и драматичните трапезоидни панталони навистина нè оставија без зборови, а Гал како и секогаш нѐ воодушеви со нејзината природна убавина и минималистичка шминка и фризура.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber