Омилениот celebrity пар на крајот на годината ќе застане пред олтарот

20 декември, 20180
1420037931-f04782f4e2c0b163e999af6d1188feac-1038x576

Измеѓу нив има 20 години разлика, но и седумгодишна врска и заедничко дете!

Се запознаа со снимањето на филмот „Transformers“ пред седум години и веднаш започнаа љубовна врска. Тие се верија во јануари 2016. година, а на 31 декември љубовната приказна на познатиот актер Jason Statham и преубавата манекенка Rosie Huntington-Whiteley ќе заврши пред матичарот.

Така, врската што од првиот момент беше исполнета со голема страст и љубов, но на која многумина не и дадоа многу шанса поради  20-годишната разлика меѓу нив, ќе заврши на најубавиот начин и на големо воодушевување на нивните фанови.

Омилениот холивудски пар, во јуни 2017. година го доби првото дете , а судбоносното „ДА“ ќе го кажат на самиот крај на оваа година – во својата вила во Лос Анџелес.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber