Потроши 500 милиони $ за да го промени полот: Џабе и се мини фустани кога е полна со целулит, нејзината кожа виси, а капиларите и се целосно испукани и тоа во 69. година

20 декември, 20180
kejtlin

Кетлин Џенер, очувот на најпознатата старлета Ким Кардашијан, падна во очите на јавноста поради стајлингот кој откри дека поранешниот спортист кој го промени полот не е во најдобра форма.

Всушност, неговата кожа виси, се гледаат целулитот и вените на нозете, но тоа не ја спречи Кејтлин да облече краток мини џемпер.

Ве потсетуваме, Брус Џенер, поранешниот сопруг на Крис Џенер и татко на Кендал и Кајли Џенер, ја шокираше јавноста кога во 2015. година реши со операција да го промени полот. Кетлин не штедеше на својата трансформација. Брус  оперираше речиси сè – од очните капаци до гениталиите. Потроши повеќе од 500 милиони долари за операцијата.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber