Она што не го знаевте за неа ќе ве остави во шок: Ријана има двојничка која наместо неа ги прави сите овие работи

12 декември, 20180
рири

Пејачката Ријана нема време за обичните работи на кои ние обичните смртници  трошиме време.

Ако сеуште не сте сфатиле колкава ѕвезда е Ријана, по овој детал од нејзиниот живот сигурно ќе го смените мислењето. Всушност, Дејмон Робертс, шминкерот на Ријана, кој е специјалист за веѓи, во интервју за ЕТ откри дека Рајана има своја тајна двојничка. Станува збор за девојка која е многу слична на пејачката, и ѝ служи за да испробува различни бои и форми на веѓи.

View this post on Instagram

also.

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Да, добро слушнавте! Секој пат кога Ријана ќе одлучи да го промени изгледот на веѓите за некоја прилика, најпрво шминкерот испробува на нејзината двојничка , за таа да види дали ќе и се допадне промената.

Покрај тоа, Рајана ретко оди во шопинг. Најчесто ја праќа девојката која има иста форма на тело, висина и мерки како нејзините, така што таа не мора да оди во продавниците и да пробува работи.

Единствената задача на нејзината двојничкка е да ги испробува гардеробите и да и испраќа фотографии, за да Рајана одбере што и најмногу се допаѓа .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber