Повторно бивша: Се разделија Џенифер Гарнер и Џон Милер!

10 декември, 20180
Capture

Поранешната сопруга на актерот Бен Афлек (46), Џенифер Гарнер (46), ја раскина врската со бизнисменот Џон Милер.

Кратко откако странските медиуми открија за врската помеѓу  убавата актерка и мајка на три деца со бизнисменот Џон Милер (40), генерален менаџер на „CaliGroup“, пристигна веста за нивната разделба.

Пред веста дека парот ја раскина кратката романса, се пишуваше дека Џенифер Гарнер повторно е бремена, како и дека Бен Афлек и честитал. Можеби тие се разделија поради озборувањата, а можеби и не …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber