Рецепт за прочистување на црниот дроб и детоксикација на организмот

4 мај, 20180
8

Нема несакани последици, така што можете да го конзумирате секојдневно.

Неопходни состојки:

* 2 големи грејпрути

* 2 чешниња лук

* 1 парче ѓумбир

* 4 лимони

* 300мл минерална вода

* 2 лажици маслиново масло

Подготовка:

Исцедете го сокот од лимоните и грејпфрутот.

Изрендајте го ѓумбирот и згмечете го лукот.

Измешајте го сокот заедно со лукот и ѓумбирот и останатите состојки.

Пијте по една чаша пред спиење.

Рецепта за пречистване на черния дроб и детоксикация на организма

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris