Сандра Булок откри дека била луда по овој познат актер

25 декември, 20180
сандра 3

Била вљубена во него додека работеле заедно на ист филм.

Актерката Сандра Булок откри дека нејзината скриена симпатија бил Кијану Ривс! Таа, заедно со Ривс во 1994 година, го снимаше филмот „Speed“, а сега открива дека и било тешко да се сконцентрира на работата поради згодниот актер.

– Тешко ми беше да останам сериозна. Кога ќе ме погледнеше, јас останував скаменета, рече Сандра во шоуто на Елен Деџенерис.

Елен потоа ја праша дали некогаш биде заедно.

– Никогаш не бевме заедно. Веројатно проблемот беше во мене. Не му се допаѓав. Многу долго бевме пријатели – објасни Булок.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber