Шешири, шубари и капи за секоја зимска пригода

16 ноември, 20180
ssss

Зимата е пред вратата, а тоа е време кога сме подготвени да ја жртвуваме и фризурата поради топлината, така што не го пропуштаме изборот на капи.

Покрај вообичаените капи, исто така има и многу интересен избор на различни модели на шешири, од многу женствениот модел на Philip Treacy , до убиствено елегантните, како што е моделот Saint Laurent , кој го избравме за нашата галерија, а  слично е и со шубарите. Тука се помалку женствените модели, како што се пилот капите, една од нив се наоѓа во нашата галерија и потпишана од Maison Michel.

Ако претпочитате casual опција, тука е  шеширот на Prada или шапката Balenciaga, а за поголем избор, погледнете ја нашата галерија.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber