Женски особини кои ќе го освојат срцето на секој фраер

19 ноември, 20180
zivot

Момците ни открија со каква жена би сакале да си го поминат остатокот од животот!

Жена која е потполно доверлива

Довербата е темелот врз  кој се градат апсолутно сите врски! Мажите покрај себе сакаат да имаат жена, на која ќе може да и ги признаат најмрачните тајни и слабости, без страв дека ќе бидат погрешно сфатени или исмејувани.

Амбициозната и мотивирана жена која не троши време само на шопинг и социјални мрежи

Открија дека на долг рок не се заинтересирани за површни жени кои најмногу труд и време инвестираат во глупости од типот на изборот на најдоброто selfie или облека за излегување.

Жена која го поддржува, дури и ако сака да ја напушти работата и да ги следи своите соништа

Тие сакаат жена која во тој момент ќе им даде поттик и ќе биде поддршка и инспирација да бидат истрајни во она што го сакаат и за она што тие сонуваат.

Жена која поминува време со него, но не и 0-24 часа

Момците сакаат да имаат „слобода“ и не сакаат да се откажат од дружењето со својата машка екипа само затоа што сега имаат девојка. Тие сакаат нивната партнерка да има сопствен живот, хоби, друштво, обврски, страст …

Жена со која сексот е одличен …

Сексот не е најважниот елемент во врската (ниту за мажите), но е еден од и тоа како важните. Тоа не значи дека ја бараат својата божица на сексот, туку некоја која ќе биде компатибилна за цел живот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber