Жешка!

8 ноември, 20180
123

Убавицата „чести“ со провокативни слики.

Ерика Мено денес го слави својот роденден, а популарноста ја стекна во шоуто “Љубов и хип хоп: Њујорк”, што се емитуваше на каналот “VH1”, а подоцна имаше и епизодни улоги во реалното шоу на сестрите Кардашијан, кога Кортни и Клои “го освојуваа Мајами” . Имајќи предвид дека има околу три и пол милиони следбеници на Instagram, барана е како модел за различни реклами, а исто така се појави во спотовите на Крис Браун, Боби Валентин и Лил Вејн. Таа беше исто така дел од спотот на песната за песната “I’m so paid” на Акон. Во ноември 2014. година, оваа убавица беше верена со музичарот Bow Wow, но брзо се разделија. Сега се забавува со Клифтон Диксон и има син кој се вика Кинг Конде.

Но, ние сме сигурни дека за ова сте повеќе заинтересирани отколку за информациите за нејзиниот живот…

https://www.instagram.com/p/Bl8-wjwnXig/?utm_source=ig_embed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber