Актерката ја замени Џиџи Хадид: Новата амбасадорка на брендот Tommy Hilfiger е…

8 ноември, 20180
џиџи

Американската актерка, пејачка, танчерка и модел Зендаја, која наскоро ја очекува премиерата на филмот „Spiderman“ во кој глуми, стана амбасадорка на брендот Tommy Hilfiger.

Таа го замени местото на манекенката Џиџи Хадид, а заедно со креативниот директор на куќата Томи Хилфигер ќе дизајнира капсула колекција на Tommy x Zendaya.

https://www.instagram.com/p/Bo_FRgiiP1k/?utm_source=ig_embed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber