Оваа сезона носиме панталони во разиграни бои

9 ноември, 20180
pantaluns

А за вас одбравме дури одлични модели од актуелната понуда.

Иако есента и зимата многу едноставно можат да се преживеат со црни панталони и едни добри фармерки, оваа есен забележавме дека сите трендсетери одлучија да ја разбијат темната есенска монотонија со панталони во разиграни бои. Од интензивен неон до пастел, панталоните оваа есен доаѓаат во сите можни бои. Разиграните модели на  панталони ги најдовме во понудата на  луксузните брендови како Off-White, Gucci, The Row i Maison Margiela, како и понудата  на high-street брендовите  како што се Topshop, Mango  и Zara. Во галеријата, откријте ги одличните панталони со шарени бои од актуелната понуда.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber