20 парчиња со пердуви кои ќе ве маѓепсаат

25 февруари, 20190
perduv

Шармантни додатоци за вашата пролетна гардероба

Пердувите, секако, не се честа појава во секојдневните комбинации и најчесто ги носиме само на свечени прилики, но во сегашната понуда забележавме многу интересни парчиња со овие детали, од обетки и чевли, до фустани со пердуви на рабовите.

Парчиња со пердуви за оваа пролет ни подготвија луксузните брендови како што се Miu Miu, Prada, Valentino, Saint Laurent и Chloé, и Манго и Topshop со попристапни цени.

Во галеријата ви ги претставуваме најдобрите парчиња со пердуви од актуелната понуда.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber