20 прекрасни проѕирни парчиња за романтична пролет

12 април, 20190
vvv

Неодоливи романтични паричиња кои ќе ви ја разубават пролетта.

Веќе неколку пати пишувавме за тоа дека тренсетерките обожаваат проѕирни парчиња, првенствено затоа што можностите за комбинација и слоевит стил се неограничени, и затоа некако избегнуваме да ги носиме во секојдневниот живот. Иако е вистина дека не можеме да облечеме само некое проѕирно парче, комбинацијата е повеќе од едноставна, секогаш под проѕирните парчиња можете да носите обично црно боди или ако сте особено храбри чипкаст градник.

Во актуелната понуда пронајдовме одлични проѕирни парчиња, а особено се истакнуваат парчињата на луксузните брендови како што се Saint Laurent,  Prada, Christopher Kane i Simone Rocha, а извонредни креации подготвиле од high-street брендовите како што се Zarа, Mangо и Topshop.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber