Cardi B ни сервираше уште еден vintage бисер

12 април, 20190
cardi

Во чија ахриха овој пат не однесе познатата пејачка?

Vintage Thierry Mugler комбинацијата која ја носеше Cardi на доделувањето на Греми наградите, ќе биде запаметена засекогаш, а се чини дека оваа комбинација на облека предизвика голем тренд на vintage парчињата кои им се познати на обожавателите на облека.

Cardi продолжи да носи генијални vintage парчиња, а овој пат таа одбра палто од есенската колекција на Paco Rabanne од 2005. година. Крзненото палто го искомплетира со предимензионален шешир на  Sarah Sokol и со Cascada златни чевли , а дека таа навистина обожава шешири ни покажа и во комбинацијата потпишана од дуото Ralph & Russo..

Што велите вие, дали Cardi ви се допаѓа повеќе во vintage крзненото палто или во фустанот на најновата колекција Ralph & Russo?

View this post on Instagram

What’s the cost ? Pap: @diggzy

A post shared by Cardi B (@iamcardib) on

View this post on Instagram

WALKING THESE HOES wearing @ralphandrusso

A post shared by Cardi B (@iamcardib) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber