Изгледа дека и Ariana Grande ќе има своја beauty линија

12 април, 20190
ariana

Сигурно ќе се согласите со нас кога велиме дека песната “Thank U, Next” од Ариана Гранде со која не изненади минатата година е една од легендарните моменти во популарната музика во изминатите неколку години. Фразата ни се навлече под кожа, а се чини дека наскоро ќе пристигне целата линија за убавина, инспирирана од оваа песна.

View this post on Instagram

🖤

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on

Како што дознавме, Ариана, пред неколку недели регистрирала фирма со име “Thank U, Next” за производство на бројни производи за убавина – од парфеми до лосиони за тело и гелови за туширање. Иако Ариана веќе неколку години е многу успешна во светот на парфемите, едвај чекаме да видиме што друго ни подготвува, а ако проценуваме по нејзиниот изглед, нѐ очекува една многу возбудлива celebrity beauty линија.

View this post on Instagram

ruuuuule the wooooorld @2chainz

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber