7 необични идеи и комбинации за впечатлив деловен стил

27 август, 20190
hh

Поголемиот дел од нашиот живот го поминуваме на работа, па затоа гардеробата на скоро секоја жена и девојка се состои од сериозни кошули, јакни, класични здолништа и basic парчиња. Но, ние веруваме дека одењето во канцеларија е идеална можност да го покажете вашиот одличен вкус, фрлајќи ги здодевните слики во заборав со нешто сосема необично. Погледнете ги најоригиналните комбинации во нашиот избор.

Кожни бермуди + oversized кошула
Светкава сукња + џемпер
Сако + бициклисти
Панталони со широк крој + crop top
Oversized џемпер + сатенска сукња
Фустан + кошула
Фармерки со широк крој + боди

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber