Веќе неколку недели се шпекулира дека парот чека бебе: Сега се појавија во јавност и нејзиниот стомак ги оттргна сите сомнежи!

27 август, 20190
k

Тие се пресреќни и повеќе од заљубени, а стомакот на пејачката открива дека е во блажена состојба. Katy Perry и Orlando Bloom се едни од омилените парови на светската јавна сцена, а веќе некое време се шпекулира дека бебето е на пат. Оваа шпекулација се слуша со месеци, но се зборува дека овој пат е поразлично, и дека Perry можеби е бремена.

Тие мудро молчат, но се појавија во јавноста на премиерата на новата серија Carnival Row. Пејачката заблеска во розев фустан на Tom Ford, а актерот што го засакавме како Legolas во „Lord Of The Rings“ маѓепсано ја гледаше.

Тие уживаат во нивната љубов, но сепак стомакот на Katy го привлече вниманието! Имено, тој е многу очигледен, а таа се чини дека не се ни потрудила да го скрие. Многу обожаватели веднаш коментираа дека заоблениот стомак ги потврди сите шпекулации.

Уверете се самите:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber