8 начини да носите сламен шeшир во секоја пригода

28 мај, 20190
Annotation 2019-05-28 132951

Шеширот не е само за сончање на плажа, туку може да биде најубав детаљ со сите летни комбинации.

Сламените шeшири беа и останаа неопходен летен детаљ, без кој не само што не одиме на плажа, туку би го носеле во сите можни прилики и секогаш кога ќе ни одговара на стајлингот.

И зошто да не?! Шеширот не е само додаток за песок и море, тоа е всушност најубавиот детаљ кој ја комплетира секоја комбинација.

Бројни модни блогерки не убедија дека сламените шешири се носат во сите прилики и се вклопуваат во елегантниот outfit.

Значи, можете да ги носите со лесни летни фустани, здолништа, топови и големи кошули.

Подолу се наоѓаат 8 шик комбинации кои можат да послужат како одлична инспирација:

View this post on Instagram

Our weekend vibe.

A post shared by Negin Mirsalehi (@negin_mirsalehi) on

View this post on Instagram

A few weeks ago, when the #peonies season was blooming.

A post shared by Aleksandra V (@withinstalovealex) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber