Ако по природа сте неодлучни овој маникир е создаден за вас

13 јуни, 20190
маникир

Ако и вие обожавате да одите на маникир, а едноставно не можете да одлучите која боја да изберете, имаме одлични вести, оваа сезона во тренд се токму разнобојните маникири, што значи дека секој нокт може да биде во друга боја или сосема поинаков стил. Од боите на виножитото до нежни пастелни нијанси, земјени тонови и неодоливи сончеви летни нијанси, ви ги претставуваме најубавите разнобојни маникири.

View this post on Instagram

I’m Kinda Into Pearls 👁 @lustrousjewellery

A post shared by NNENNA (@nnennaechem) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber