Rihanna се обиде да се оправда поради задоцнетото објавување на албумот!

13 јуни, 20190
riri

Rihanna планира да го објави долгоочекуваниот нов албум. Нејзиниот распоред е преполн и затоа не твори музика со иста брзина како порано. Обожавателите нема да бидат воодушевени кога ќе слушнат дека пејачката не брза. Rihanna сега нема доволно време за да се фокусира само на музиката.

„Порано поминував непрекинато време во студиото. Албумот би бил објавен после три месеци. Сега е како на рингишпил, еден ден дизајнирам облека, следната долна облека, работам на козметиката, а потоа и на нова музика. Тоа е како да имате многу деца и морате да се грижите за сите нив”, рече таа.

Албумот нема да биде објавен додека не биде целосно завршен. „Нема смисла да се брза, но сакам да го објавам.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber