Актерката од GOT конечно откри што крие под оклопот

23 мај, 20190
бриен

Актерката Гвендолин Кристи, која ја игра Бриен од Тарт во серијата „Game Of Thrones“, во оваа популарна телевизиска серија се соблече само еднаш, но не до крај. Затоа нејзините обожаватели беа изненадени кога оваа 40-годишна актерка објави фотографија на нејзиниот Instagram профил за која таа се соблече гола и е обвиткана само со наметка.

На импресивните коментари им немаше крај. „Гвен, во својот следен живот сакам да сум ти”, “wow!”, “Друга, ве молам,” “вистинска кралица”, беа некои од комплиментите.

View this post on Instagram

BEING TOLD THE ENDING TO @gameofthrones 🖤⚔️

A post shared by Gwendoline Christie (@gwendolineuniverse) on

Оваа британска актерка пред глумата се занимавала со гимнастика, но откако се здобила со повреди на ‘рбетот одговорила на актерскиот повик, а некое време се занимавала и со манекенство. Од 2013. година е во врска со 50-годишниот британски моден дизајнер Џилс Диакон.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/