Amber Herd: Родителите плачеа кога им кажав дека сум вљубена во жена

14 март, 20190
amber 1

Поранешната сопруга на Џони Деп, Амбер Херд, откри дека пораснала во религиозно семејство и дека нејзините родители не ја прифатиле најдобро веста дека има емоции кон истиот пол. – Доаѓам од Остин во Тексас, јас сум порасната во религиозно семејство. Да се биде лезбејка, атеист, вегетаријанец, не доаѓаше во предвид. Кога им кажав на родителите дека сум среќно вљубена во жена, тие почнаа да плачат “, рече 32-годишната актерка која зборуваше за „Making Change On & Off the Screen“.

View this post on Instagram

✨@giambattistavalli

A post shared by Amber Heard (@amberheard) on

Тие не знаеја како да се справат со тоа, но поминавме голем пат. Ставовите и срцата се менуваат – и истакна дека нејзините родители на крајот ја прифатиле како бисексуалка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber