Анџелина Џоли има нова работа: Фановите не можеле да веруваат кога виделе што прави на улица

28 јануари, 20190
jola

Таа отсекогаш била позната како голем хуманитарец.

Холивудската ѕвезда Анџелина Џоли со своите деца отиде во парк во Лос Анџелес за да продава органски колачиња за кучиња, а актерката Сара Рамос подоцна во нејзината објава потврди дека ја видела актерка како продава колачиња за кучиња со нејзините деца.

https://www.instagram.com/p/BtIm6-nFwbz/?utm_source=ig_embed

Сара изјави: „Пред неколку месеци отидов во паркот за кучиња и ја видов Анџелина Џоли како продава органски колачи за кучиња.“

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber