Фотографија која ги разнежни сите срца: Бијонсе покажа колку личат таа и нејзината ќерка!

28 јануари, 20190
бијонсе

Покрај ќерката Блу Ајви, Бијонсе од бракот со рапетот Џеј Зи ги има и близнаците Сир и Руми.

Некој ги спореди Бијонсе и нејзината ќерка Блу Ајви на иста возраст, а пејачката тоа го сподели на нејзиниот Instagram профил. Таа е една од најпознатите потомци на познатите личности во светот.

И во случај некој да се сомнева, Блу Ајви Картер е копија на нејзината позната мајка Бијонсе.

Светски познатата пејачка на нејзиниот Instagram профил објави фотографија на која се споредува себеси со нејзината ќерка на иста возраст (на возраст од 7 години) и во насловот напиша:

„Некој ја направи оваа споредба со мене на возраст од седум години и Блу Ајви на истата возраст. Моето бебе расте.“

Покрај ќерката Блу Ајви, Бијонсе од бракот со раперот Џеј Зи исто така ги има близнаците Сер и Руми.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber